Fred Holmberg & Co AB

Din order
Produkter
Antal/Ändra
Kvantitet
à-pris
Total kostnad
Totalt 0,00 SEK

Vi har följande öppettider

Kontoret i Limhamn 040 28 73 00
Måndag-Fredag: 08:00 - 16:30
Terminalen i Kalmar 040 28 73 00
Måndag-Torsdag: 07:00 - 16:00
Fredag: 07:00 - 15:00

Cosmetic, personal care & Cleaning  

Riham.Alkhamisi@brenntag-nordic.com
Account Manager, +46 (0)40 28 73 41

Coating & Construction

Karl-Erik.Andersson@brenntag-nordic.com
Account Manager, +46 (0)705 15 79 03

Katarina.Svensson@brenntag-nordic.com
Account Manager, +46 (0)40 28 73 28

Markus.Ohlin@brenntag-nordic.com
Account Manager, +46 (0)40 28 73 06

AdBlue & DeNox

Lesley.Wendelrup@brenntag-nordic.com
Account Manager, +46 (0)40 28 73 59

Mari.Eriksson@brenntag-nordic.com
Account Manager, +46 (0)706 95 33 51

Vincent.Lundstrom@brenntag-nordic.com
 Business Development Manager, +46 (0)705 15 79 10

Alkylatbensin, NexBTL, glykoler och övriga Automotive-produkter

Mari.Eriksson@brenntag-nordic.com
Account Manager, +46 (0)706 95 33 51

Jonas.Larsson@brenntag-nordic.com
Business Development Manager, +46 (0)70 085 17 17

Bjorn.Andersson@brenntag-nordic.com
Account Manager, +46 (0)8 544 707 52

Plast och polymer

Markus.Ohlin@brenntag-nordic.com
Account Manager, +46 (0)40 28 73 06

Jens.Holmberg@brenntag-nordic.com
Product Manager, +46 (0)702 79 40 04

Brenntag Nordic

Brenntag Nordic har produkter och möjligheter för flera andra industrier, såsom Papper & pappersmassa, livsmedel, nutrition, pharma, foder, vattenrening, olja och gas, gruvdrift, energisektorn osv. För mer info samt kontaktpersoner, vänligen besök www.brenntag.com/sweden.